خانه

GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD.

نمایه شرکت

گوانگدونگ New Era Composite Material Co.، Ltd. یکی از تولید کنندگان برتر فیلم لمینیت حرارتی در جهان است. ما از سال 1980 در زمینه کسب و کار فیلم های پلاستیکی برای چاپ و بسته بندی صنعت مشغول به کار بوده ایم. در سال 2001 شرکت Chaoan New Era Industrial Co. Ltd. تاسیس شد. ما فن آوری پیشرفته و 6 واحد ماشین آلات تولید اتوماتیک را معرفی کردیم و تولید خود را از نوع جدیدی از فیلم لمینیت حرارتی آغاز کردیم که دوستانه محیط زیست است. در ماه مارس سال 2016، این شرکت اصلاحات سهامی را انجام داد و به GUANGDONG NEW ERA COMPOSITE MATERIAL CO.، LTD تغییر کرده است.

ما دارای کارخانه جدید با مساحت 10،000 متر مربع، یک منطقه کارخانه ساختمانی 23،000 متر مربع است. ما چهار اصول مدیریت ما را توسعه دادیم، از جمله "کیفیت و کارایی، نوآوری و توسعه". بر اساس این اصول مدیریت، ما به طور مداوم مدیریت داخلی را بهبود داده ایم و گواهینامه برچسب زیست محیطی چین (نوع Ⅱ)، ISO9001-2008، ISO14001-2004، نظارت و بازرسی کیفیت محصول بسته بندی محصولات ملی، SGS و آزمون 2008 کالاهای مصرفی آمریکایی قطعات مورد آزمایش را مشخص کرد.

شرکت New Era Composite Ltd.، به عنوان اولین شرکت تولید داخلی فیلم های پیش تولید پوشش داخلی، در خدمت بازار داخلی و بازارهای خارجی نیز قرار دارد. ما همچنان به حفظ خوب همکاری بلند مدت با مارک های شناخته شده در سراسر جهان ادامه می دهیم زیرا بازار همه کیفیت، عملکرد، قیمت و خدمات محصولات ما را به رسمیت می شناسد.

NEI (HK) Int'l Co.، Limited شرکت تابعه از شرکت مواد جدید کامپوزیت جدید گوانگدونگ، آموزشی ویبولیتین NEI (HK) شرکت بین المللی، محدود است در فروش فیلم های لمینیت حرارتی در حالی که گوانگدونگ جدید عصر کامپوزیت Material Co.، Ltd. تمرکز بر تولید فیلم های لمینیت حرارتی است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

گوانگدونگ New Era Composite Material Co.، Ltd. یکی از تولید کنندگان برتر فیلم لمینیت حرارتی در جهان است. ما از سال 1980 در زمینه کسب و کار فیلم های پلاستیکی برای چاپ و بسته بندی مشغول به کار بوده ایم. در سال 1995، ما تولید خود را از نوع جدیدی از فیلم لمینیت حرارتی آغاز کردیم که دوستانه محیط زیست است. در سال 2003، ما فن آوری های پیشرفته و 5 واحد ماشین آلات تولید اتوماتیک را معرفی کردیم.

ما بیش از 30 سال است که تاسیس شده است و یک کارگاه خانوادگی را در مرحله راه اندازی به نام تجاری شرکت پیشرو پوشش صنعت فیلم در چین توسعه داده است. توسعه ما از حمایت قوی و عزت نفس همه بخش ها از جامعه بهره می برد و بیشتر از کارکنان کل کار سخت کار می کند.

<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : NEI

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 18,000,000-20,000,000

سال تاسیس : 1995

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

Plant Area:: 10,000 Square Meters

Construction Size:: 23,000 Square Meters

Production Lines:: Six

Certificate:: ISO9001-2008; ISO14001-2004

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. گواهینامه ها چین GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. گواهینامه ها چین GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. گواهینامه ها